Šolsko prvenstvo OŠ Zbora odposlancev Kočevje 2013/14

Šolsko prvenstvo OŠ Zbora odposlancev Kočevje 2013/14

Datum: 07.11.2013 – 07.11.2013

Organizator: ŠD KoČevje

Sistem: svicar, 5 kol

Igralni čas: 2 x 15 min.

      Šolsko prvenstvo OŠ Zbora odposlancev Kočevje za šolsko leto 2013/14
                               Kočevje, 7.11.2013

Končno stanje
                      Tit  ELO LRat FED                      Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Stevanič David   III 1648 1703 SLO OŠ Zbora odposlancev      5   8.0  14.0   0.0  1.47
              (2002)         1W6  1B10 1W8  1B2  1W4 
  2. Gašparac Gregor  III 1693 1708 SLO OŠ Zbora odposlancev      4   9.0  15.0   0.0  0.71
              (1999)         1B14 1W5  1B3  0W1  1B9 
  3. Bajo Tin         III 1656 1732 SLO OŠ Zbora odposlancev      4   9.0  14.5   0.0  0.31
              (2001)         1W11 1B4  0W2  1B6  1W5 
  4. Knavs Peter       IV      1500 SLO OŠ Zbora odposlancev      3   9.0  15.5   0.0  1.05
              (2005)         1B9  0W3  1B7  1W11 0B1 
  5. Tomašič Tine      IV      1500 SLO OŠ Zbora odposlancev      3   9.0  15.0   0.0  1.06
              (2004)         1W7  0B2  1W10 1B8  0B3 
  6. Jurkovič  Tim             1500 SLO OŠ Zbora odposlancev      3   7.5  13.5   0.0  1.05
              (1999)         0B1  1W12 1B9  0W3  1B11
  7. Tepič Milan               1500 SLO OŠ Zbora odposlancev      3   5.0   8.5   0.0  0.50
              (2006)         0B5  1W14 0W4  1B13 1W12
  8. Tomec Anže                1500 SLO OŠ Zbora odposlancev    2.5   6.0  11.5   0.0 -0.24
              (2006)         1W13 =B11 0B1  0W5  +*14
  9. Kump  Alej                1500 SLO OŠ Zbora odposlancev      2   8.0  12.5   0.0 -0.23
              (2005)         0W4  1B13 0W6  1B10 0W2 
 10. šlabšak Jan               1500 SLO OŠ Zbora odposlancev      2   6.0  11.5   0.0 -0.24
              (2005)         1B12 0W1  0B5  0W9  1B13
 11. Car Miha                  1500 SLO OŠ Zbora odposlancev    1.5   8.0  13.0   0.0 -0.71
              (2006)         0B3  =W8  1B12 0B4  0W6 
 12. Bajo Timotej              1500 SLO OŠ Zbora odposlancev      1   6.5  10.5   0.0 -1.50
              (2006)         0W10 0B6  0W11 1W14 0B7 
 13. Aljaž Gašper              1500 SLO OŠ Zbora odposlancev    0.5   6.0   9.5   0.0 -2.00
              (2006)         0B8  0W9  =B14 0W7  0W10
 14. Džafič Dino               1500 SLO OŠ Zbora odposlancev    0.5   5.5  10.0   0.0 -1.23
              (2005)         0W2  0B7  =W13 0B12 -*8 

Razvrstitev po kategorijah:

Fantje do 9 let

1.mesto:  KNAVS PETER
2.mesto:  TOMEC ANŽE
3.mesto:  KUMP ALEJ

Fantje do 12 let:

1.mesto:  STEVANIČ DAVID
2.mesto:  TOMAŠIČ TINE
3.mesto:  TEPIČ MILAN

Fantje do 15 let:

1.mesto:  GAŠPARAC GREGOR
2.mesto:  BAJO TIN
3.mesto:  JURKOVIČ TIM

Arbiter: Stanko Podkoritnik
WinSvicar verzija 2.01.04 beta 
Lastnik: SD Kocevje
Kočevje, SLO, 7.11.2013, 5 kol svicar
Igralni cas: 2 x 15 min. 
Datoteka: C:\turnir\oszo201314p