Šolsko prvenstvo OŠ Ob Rinži Kočevje 2013/14

Šolsko prvenstvo OŠ Ob Rinži Kočevje 2013/14

Datum: 06.11.2013 – 06.11.2013

Organizator: ŠD Kočevje

Sistem: svicar, 7 kol

Igralni čas: 2 x 15 min.

          Šolsko prvenstvo OŠ Ob Rinži Kočevje za šolsko leto 2013/14
                               Kočevje, 6.11.2013

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat FED                     Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Ačimovič Sergej      III 1506 1834 SLO OŠ Ob Rinži Kočevje    6.5  21.0  30.5   0.0  1.10
              (2003)         1B14 1W6  1B4  =W2  1B7  1W3  1B5 
  2. Ačimovič Vasja       III 1575 1964 SLO OŠ Ob Rinži Kočevje    6.5  20.5  30.0   0.0  0.32
              (2001)         1W16 1B5  1W3  =B1  1W8  1B7  1W6 
  3. Rajšel Alen           IV      1582 SLO OŠ Ob Rinži Kočevje      5  23.0  32.5   0.0  1.50
              (2003)         1B12 1W15 0B2  1W7  1B4  0B1  +*8 
  4. Škotnik Robert        IV      1572 SLO OŠ Ob Rinži Kočevje      5  20.0  29.0   0.0  1.33
              (2001)         1W8  1B10 0W1  1B17 0W3  1B5  1W13
  5. Škotnik Jure          IV      1500 SLO OŠ Ob Rinži Kočevje      4  22.5  32.0   0.0  1.40
              (2003)         1B22 0W2  1B16 1W9  1B12 0W4  0W1 
  6. Delač Timotej                 1500 SLO OŠ Ob Rinži Kočevje      4  21.5  30.5   0.0  1.30
              (2003)         1W9  0B1  1W11 0B8  1W13 1W17 0B2 
  7. Kurtalj Drea         WII      1588 SLO OŠ Ob Rinži Kočevje      4  21.0  30.5   0.0  0.35
              (2001)         1W11 1B18 1W13 0B3  0W1  0W2  +*12
  8. Perko Žan                     1500 SLO OŠ Ob Rinži Kočevje      4  21.0  29.5   0.0  1.52
              (2000)         0B4  1W23 1B15 1W6  0B2  1W10 -*3 
  9. Petković Ana Marija           1500 SLO OŠ Ob Rinži Kočevje      4  16.5  23.0   0.0  0.00
              (2004)         0B6  1W14 1W10 0B5  0W18 +*24 1B17
 10. Hliš Gašper                   1500 SLO OŠ Ob Rinži Kočevje      4  16.0  23.0   0.0  0.10
              (2004)         1B17 0W4  0B9  +*22 1W19 0B8  1B16
 11. Lavrič Tinkara                1500 SLO OŠ Ob Rinži Kočevje      4  15.5  21.5   0.0 -0.38
              (2004)         0B7  1W22 0B6  0W15 +*23 +*23 1B18
 12. Perko Zala                    1500 SLO OŠ Ob Rinži Kočevje    3.5  18.5  25.0   0.0  0.61
              (2002)         0W3  1B19 1W18 =B13 0W5  1B14 -*7 
 13. Šneler Anej                   1500 SLO OŠ Ob Rinži Kočevje    3.5  17.0  23.5   0.0 -0.28
              (2006)         +*24 1W21 0B7  =W12 0B6  1W15 0B4 
 14. Krkovič Klemen                1500 SLO OŠ Ob Rinži Kočevje    3.5  15.5  24.0   0.0 -0.12
              (2004)         0W1  0B9  1W20 1B18 =B15 0W12 +*24
 15. Gačić Dejan                   1500 SLO OŠ Ob Rinži Kočevje      3  17.5  24.0   0.0 -0.39
              (2001)         1W19 0B3  0W8  1B11 =W14 0B13 =W20
 16. Kramžar Matic                 1500 SLO OŠ Ob Rinži Kočevje      3  16.5  24.5   0.0 -0.08
              (2001)         0B2  1B20 0W5  1W21 0B17 1B19 0W10
 17. Tratnik Tilen                 1500 SLO OŠ Ob Rinži Kočevje      3  16.5  23.0   0.0 -0.90
              (2003)         0W10 +*24 1B21 0W4  1W16 0B6  0W9 
 18. Drobnič Črt                   1500 SLO OŠ Ob Rinži Kočevje      3  15.0  20.5   0.0 -0.38
              (2004)         1B23 0W7  0B12 0W14 1B9  1W21 0W11
 19. Skebe Lara                    1500 SLO OŠ Ob Rinži Kočevje      3  14.5  20.5   0.0 -1.50
              (2006)         0B15 0W12 +*24 1B20 0B10 0W16 +*23
 20. Veselič Nuša                  1500 SLO OŠ Ob Rinži Kočevje      3  12.5  17.0   0.0 -1.50
              (2004)         =B21 0W16 0B14 0W19 +*24 +*22 =B15
 21. Kotar Nika                    1500 SLO OŠ Ob Rinži Kočevje    2.5  12.0  16.5   0.0 -2.00
              (2004)         =W20 0B13 0W17 0B16 +*22 0B18 +*22
 22. Petek Matic                   1500 SLO OŠ Ob Rinži Kočevje      1  14.0  19.0   0.0 -0.50
              (2006)         0W5  0B11 1W23 -*10 -*21 -*20 -*21
 23. Pungaršek Tia                 1500 SLO OŠ Ob Rinži Kočevje      1  12.0  17.5   0.0 -1.50
              (2006)         0W18 0B8  0B22 +*24 -*11 -*11 -*19

Razvrstitev po kategorijah:

Fantje do 9 let:

1. mesto: Enej Šneler

Fantje do 12 let:

1. mesto: Sergej Ačimovič
2. mesto: Alen Rajšel
3. mesto: Jure Škotnik

Fantje do 15 let:

1. mesto: Vasja Ačimovič
2. mesto: Robert Škotnik
3. mesto: Žan Perko

Dekleta do 9 let:

1. mesto: Lara Skebe

Dekleta do 12 let:

1. mesto: Ana Marija Petković
2. mesto: Tinkara Lavrič
3. mesto: Zala Perko

Dekleta do 15 let:

1. mesto: Drea Kurtalj

Arbiter: Robert Kolarič
WinSvicar verzija 2.01.04 beta 
Lastnik: SD Kocevje
Kočevje, SLO, 6.11.2013, 7 kol svicar
Igralni cas: 2 x 15 min. 
Datoteka: C:\turnir\sposzo201314p