2. turnir Dolenjske kadetske lige 2013/14

2. turnir Dolenjske kadetske lige 2013/14

 

V petek 23. novembra je  na OŠ Žužemberk potekal 2. turnir Kadetske dolenjske lige 2013/14, na katerem so odlično nastopili tudi mladinci Šahovskega društva Kočevje.

Na turnirju A do 10 let je Tine Tomašič zmagal, na turnirju B do 12 let je bil Mark Hribljan drugi, na turnirju C do 18 let pa je bil Vasja Ačimovič v kategoriji fantov tretji.

 

Dolenjska kadetska liga 2013/14 Turnir 2 A, B, C

Datum: 22.11.2013 – 22.11.2013

Organizator: OŠ Žužemberk in ŠD KRKA NM

Sistem: svicar, 7 kol

Igralni čas: 15 minut

Dolenjska kadetska liga 2013/14
2. turnir A (šahisti/-ke rojeni/-e 2004 in mlajši/-e)
OŠ Žužemberk, 23. november 2013

Končni vrstni red

                          Tit ELO  LRat  Osnovna šola           Točke Mbuch Buch  W-We
  1. Tomašič Tine          IV      1704  Zbora odpos. Kočevje    6.5  22.5  31.5  2.47
  2. Pajek Tjaša           IV      1719  Mirna                     6  24.0  32.5  1.46
  3. Širaj Vita                    1548  Begunje pri Cerknici      5  25.5  35.0  2.46
  4. Hvala Matevž          IV      1763  Šmihel Novo mesto         5  24.0  32.5  0.22
  5. Širaj Svit                    1500  Begunje pri Cerknici      5  22.5  32.0  2.44
  6. Radovičevič Erik              1584  Grm Novo mesto            5  20.0  28.0  1.46
  7. Pršina Peter                  1665  Dolenjske Toplice         5  20.0  26.5  0.43
  8. Knavs Peter           IV      1561  Zbora odpos. Kočevje      5  19.5  27.0  1.56
  9. Rončevič Lovro                1566  Dolenjske Toplice         5  17.0  24.0  1.23
 10. Sešelj Rolih Dorian           1797  Dolenjske Toplice       4.5  24.5  33.0 -0.49
 11. Longar Gašper                 1545  Žužemberk               4.5  19.0  26.0  1.42
 12. Travnik Mohor                 1631  Žužemberk               4.5  19.0  25.5 -0.07
 13. Fink Maj                      1549  Šmihel Novo mesto       4.5  17.5  25.5  1.00
 14. Grabnar Nika Tijana           1540  Mokronog                  4  22.0  30.5  1.00
 15. Jeraj Jan                     1536  Boštanj                   4  21.5  29.0  0.93
 16. Kramar Jana                   1643  Mirna                     4  20.0  29.5 -0.39
 17. Škrlj Tim                     1500  Mirna                     4  18.5  25.5  1.04
 18. Rajh Tinej                    1570  Šmihel Novo mesto         4  17.0  25.5  0.27
 19. Pršina Luka                   1601  Dolenjske Toplice         4  17.0  25.0 -0.31
 20. Murn Tadej                    1518  Dolenjske Toplice         4  17.0  24.0  0.69
 21. Potočar Nika                  1518  Dolenjske Toplice         4  15.5  21.5  0.32
 22. Jarc Jana                     1500  Mirna Peč                 4  13.0  18.0  0.69
 23. Okorn Filip                   1600  Tržišče                 3.5  19.5  26.0 -0.80
 24. Grabljevec Urh                1500  Mirna                   3.5  17.5  25.5  0.67
 25. Hazdovac Jaka                 1578  Mirna                   3.5  17.5  23.5 -0.26
 26. Matko Urban                   1500  Mirna Peč               3.5  16.5  23.0  0.48
 27. Brudar Bor                    1514  Bršljin Novo mesto        3  19.5  26.5 -0.16
 28. Kump Alej                     1500  Zbora odpos. Kočevje      3  18.0  25.0  0.05
 29. Kos Tim                       1500  Mokronog                  3  18.0  22.0 -0.04
 30. Vrana Gašper                  1500  Mirna                     3  17.5  24.0 -0.20
 31. Rožmanec Pia                  1500  Blanca                    3  17.5  23.5 -0.40
 32. Rifelj Tim                    1500  Otočec                    3  15.0  21.5 -0.90
 33. Salmič Mišjak Jan             1500  Grm Novo mesto            3  15.0  20.0 -0.21
 34. Zaletelj Matej                1500  Žužemberk                 3  14.5  20.5 -0.92
 35. Čož Lovro                     1500  Mokronog                  3  14.5  19.0 -0.90
 36. Zupančič Eva                  1500  Mirna Peč               2.5  16.0  21.5 -0.87
 37. Rajšelj Enej                  1516  Mirna Peč                 2  17.0  24.0 -1.49
 38. Bajo Timotej          IV      1500  Zbora odpos. Kočevje      2  15.5  20.5 -0.76
 39. Knoll Marko                   1500  Grm Novo mesto            2  15.0  22.0 -1.12
 40. Vrana Luka                    1500  Mirna                     2  15.0  20.5 -1.41
 41. Gutman Klara                  1500  Mokronog                  2  13.5  18.0 -1.71
 42. Matoš Andraž                  1500  Dolenjske Toplice         2  13.0  18.5 -1.36
 43. Pograjc David                 1500  Žužemberk                 1  15.5  20.5 -2.38
 44. Gutman Laura                  1500  Mokronog                  0  12.0  18.0 -3.28
 45. Ajdišek Klemen                1668  Mokronog                ODSTOPIL         0.00
 46. Koščak Maj                    1500  Drska Novo mesto        ODSTOPIL        -1.86

Sodnik: Robert Rudman

WinSvicar verzija 2.01.04 beta, 
Lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 7 kol švicar, 
Igralni čas: 15 minut, 

Datoteka: DKL14T2A

Dolenjska kadetska liga 2013/14
2. turnir A (šahisti/-ke rojeni/-e 2004 in mlajši/-e)
OŠ Žužemberk, 23. november 2013

Končni vrstni red (kompletni rezultati)

                          Tit ELO  LRat  Osnovna šola           Točke Mbuch Buch  W-We
  1. Tomašič Tine          IV      1704  Zbora odpos. Kočevje    6.5  22.5  31.5  2.47
         (2004)         1W4  1B18 1W14 1B16 =B10 1W7  1B3 
  2. Pajek Tjaša           IV      1719  Mirna                     6  24.0  32.5  1.46
         (2005)         1W24 1B13 1W3  1B5  0W4  1W10 1B9 
  3. Širaj Vita                    1548  Begunje pri Cerknici      5  25.5  35.0  2.46
         (2004)         1B33 1W7  0B2  1W12 1W6  1B4  0W1 
  4. Hvala Matevž          IV      1763  Šmihel Novo mesto         5  24.0  32.5  0.22
         (2004)         0B1  1W17 1B38 1W11 1B2  0W3  1B10
  5. Širaj Svit                    1500  Begunje pri Cerknici      5  22.5  32.0  2.44
         (2006)         1B21 1W9  1B23 0W2  1W8  0B12 1W19
  6. Radovičevič Erik              1584  Grm Novo mesto            5  20.0  28.0  1.46
         (2004)         1B28 1W27 1B11 0W10 0B3  1B16 1W15
  7. Pršina Peter                  1665  Dolenjske Toplice         5  20.0  26.5  0.43
         (2004)         1W44 0B3  1B15 1W27 1W14 0B1  1W20
  8. Knavs Peter           IV      1561  Zbora odpos. Kočevje      5  19.5  27.0  1.56
         (2005)         1B32 0W10 1B33 1W13 0B5  1W23 1B14
  9. Rončevič Lovro                1566  Dolenjske Toplice         5  17.0  24.0  1.23
         (2005)         1W43 0B5  1W39 1B37 1W17 1B15 0W2 
 10. Sešelj Rolih Dorian           1797  Dolenjske Toplice       4.5  24.5  33.0 -0.49
         (2004)         1W38 1B8  1W25 1B6  =W1  0B2  0W4 
 11. Longar Gašper                 1545  Žužemberk               4.5  19.0  26.0  1.42
         (2004)         1W30 1B16 0W6  0B4  1W37 1B35 =W12
 12. Travnik Mohor                 1631  Žužemberk               4.5  19.0  25.5 -0.07
         (2004)         1W39 0B14 1W41 0B3  1W26 1W5  =B11
 13. Fink Maj                      1549  Šmihel Novo mesto       4.5  17.5  25.5  1.00
         (2006)         1W31 0W2  =B36 0B8  1W38 1B25 1W24
 14. Grabnar Nika Tijana           1540  Mokronog                  4  22.0  30.5  1.00
         (2005)         1B40 1W12 0B1  1W23 0B7  1B17 0W8 
 15. Jeraj Jan                     1536  Boštanj                   4  21.5  29.0  0.93
         (2005)         1W34 1B19 0W7  1B25 1W18 0W9  0B6 
 16. Kramar Jana                   1643  Mirna                     4  20.0  29.5 -0.39
         (2005)         1B22 0W11 1B24 0W1  1B28 0W6  1B29
 17. Škrlj Tim                     1500  Mirna                     4  18.5  25.5  1.04
         (2007)         1W37 0B4  1W20 1B36 0B9  0W14 1B27
 18. Rajh Tinej                    1570  Šmihel Novo mesto         4  17.0  25.5  0.27
         (2005)         1B42 0W1  1B29 1W28 0B15 0B19 1W30
 19. Pršina Luka                   1601  Dolenjske Toplice         4  17.0  25.0 -0.31
         (2004)         1B29 0W15 0B28 1W33 1B27 1W18 0B5 
 20. Murn Tadej                    1518  Dolenjske Toplice         4  17.0  24.0  0.69
         (2004)         1B36 0W23 0B17 1W29 1B40 1W21 0B7 
 21. Potočar Nika                  1518  Dolenjske Toplice         4  15.5  21.5  0.32
         (2006)         0W5  0B26 1W31 1B43 1W36 0B20 1W34
 22. Jarc Jana                     1500  Mirna Peč                 4  13.0  18.0  0.69
         (2004)         0W16 0B31 1W32 0B30 1W43 1B40 1B35
 23. Okorn Filip                   1600  Tržišče                 3.5  19.5  26.0 -0.80
         (2006)         1W46 1B20 0W5  0B14 1W30 0B8  =W26
 24. Grabljevec Urh                1500  Mirna                   3.5  17.5  25.5  0.67
         (2006)         0B2  1W32 0W16 1B31 =W25 1B37 0B13
 25. Hazdovac Jaka                 1578  Mirna                   3.5  17.5  23.5 -0.26
         (2006)         1W26 1B41 0B10 0W15 =B24 0W13 1B39
 26. Matko Urban                   1500  Mirna Peč               3.5  16.5  23.0  0.48
         (2005)         0B25 1W21 0B27 1W38 0B12 1W32 =B23
 27. Brudar Bor                    1514  Bršljin Novo mesto        3  19.5  26.5 -0.16
         (2004)         1W35 0B6  1W26 0B7  0W19 1B42 0W17
 28. Kump Alej                     1500  Zbora odpos. Kočevje      3  18.0  25.0  0.05
         (2005)         0W6  1B34 1W19 0B18 0W16 0B30 1W40
 29. Kos Tim                       1500  Mokronog                  3  18.0  22.0 -0.04
         (2004)         0W19 1B30 0W18 0B20 1W44 1B31 0W16
 30. Vrana Gašper                  1500  Mirna                     3  17.5  24.0 -0.20
         (2004)         0B11 0W29 1B42 1W22 0B23 1W28 0B18
 31. Rožmanec Pia                  1500  Blanca                    3  17.5  23.5 -0.40
         (2006)         0B13 1W22 0B21 0W24 1B33 0W29 1B41
 32. Rifelj Tim                    1500  Otočec                    3  15.0  21.5 -0.90
         (2007)         0W8  0B24 0B22 +*45 1W39 0B26 1W37
 33. Salmič Mišjak Jan             1500  Grm Novo mesto            3  15.0  20.0 -0.21
         (2004)         0W3  1B44 0W8  0B19 0W31 1B43 1W42
 34. Zaletelj Matej                1500  Žužemberk                 3  14.5  20.5 -0.92
         (2005)         0B15 0W28 +*45 1B39 0W35 1W36 0B21
 35. Čož Lovro                     1500  Mokronog                  3  14.5  19.0 -0.90
         (2005)         0B27 +*45 0W37 1B44 1B34 0W11 0W22
 36. Zupančič Eva                  1500  Mirna Peč               2.5  16.0  21.5 -0.87
         (2005)         0W20 1B46 =W13 0W17 0B21 0B34 1W43
 37. Rajšelj Enej                  1516  Mirna Peč                 2  17.0  24.0 -1.49
         (2004)         0B17 1W42 1B35 0W9  0B11 0W24 0B32
 38. Bajo Timotej          IV      1500  Zbora odpos. Kočevje      2  15.5  20.5 -0.76
         (2006)         0B10 1W43 0W4  0B26 0B13 0W39 1W44
 39. Knoll Marko                   1500  Grm Novo mesto            2  15.0  22.0 -1.12
         (2006)         0B12 1W40 0B9  0W34 0B32 1B38 0W25
 40. Vrana Luka                    1500  Mirna                     2  15.0  20.5 -1.41
         (2006)         0W14 0B39 1W46 1B41 0W20 0W22 0B28
 41. Gutman Klara                  1500  Mokronog                  2  13.5  18.0 -1.71
         (2005)         +*45 0W25 0B12 0W40 0B42 1B44 0W31
 42. Matoš Andraž                  1500  Dolenjske Toplice         2  13.0  18.5 -1.36
         (2006)         0W18 0B37 0W30 1B46 1W41 0W27 0B33
 43. Pograjc David                 1500  Žužemberk                 1  15.5  20.5 -2.38
         (2005)         0B9  0B38 1W44 0W21 0B22 0W33 0B36
 44. Gutman Laura                  1500  Mokronog                  0  12.0  18.0 -3.28
         (2007)         0B7  0W33 0B43 0W35 0B29 0W41 0B38
 45. Ajdišek Klemen                1668  Mokronog                ODSTOPIL         0.00
         (2003)         -*41
 46. Koščak Maj                    1500  Drska Novo mesto        ODSTOPIL        -1.86
         (2007)         0B23 0W36 0B40 0W42

Sodnik: Robert Rudman

WinSvicar verzija 2.01.04 beta, 
Lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 7 kol švicar, 
Igralni čas: 15 minut, 

Datoteka: DKL14T2A

Dolenjska kadetska liga 2013/14
2. turnir B (šahisti/-ke rojeni/-e 2002 in mlajši/-e)
OŠ Žužemberk, 23. november 2013

Končni vrstni red

                             Tit ELO  LRat  Osnovna šola           Točke Mbuch Buch  W-We
  1. Janko Marko             III      1838  Dolenjske Toplice         7  21.0  30.0  2.55
  2. Hribljan Mark           III      1800  Stara cerkev Kočevje      6  19.5  29.0  1.73
  3. Travnik Toni                     1708  Žužemberk                 5  19.0  28.0  1.36
  4. Širaj Anej                  1447 1919  Begunje pri Cerknici    4.5  24.0  34.0 -0.65
  5. Kobe Jure                        1749  Brusnice                4.5  19.0  28.5  0.54
  6. Kos David                        1694  Center Novo mesto       4.5  19.0  28.0  0.74
  7. Kobe Matic                       1726  Brusnice                  4  20.0  28.0  0.23
  8. Zirkelbach Bor                   1669  Šmihel Novo mesto         4  18.5  25.0  0.33
  9. Hysz Vojko               IV      1703  dr. P. Lunačka Šentrupert 4  15.5  25.0 -0.37
 10. Bobnič Nina                      1504  Blanca                    4  15.0  20.0  0.78
 11. Ajdišek Klemen                   1668  Mokronog                  4  14.5  21.0 -0.41
 12. Kastrevec Andrej                 1672  Šmihel Novo mesto       3.5  19.5  29.0  0.19
 13. Kapš Matic                       1543  Dolenjske Toplice       3.5  17.5  24.0  0.86
 14. Rudman Rok                       1645  Grm Novo mesto          3.5  17.0  23.0 -0.09
 15. Brcar Domen                      1616  dr. P. Lunačka Šentrupert 3  18.5  26.5 -0.28
 16. Klančičar Pika Polonca           1595  Dolenjske Toplice         3  18.0  24.5 -0.25
 17. Povh Neža                        1600  Bršljin Novo mesto        3  17.5  26.0 -0.22
 18. Hribar Anže                      1500  dr. P. Lunačka Šentrupert 3  16.5  22.5 -0.03
 19. Udovič Andraž                    1536  Brusnice                  3  14.5  20.0 -0.03
 20. Knoll Nina                       1514  Grm Novo mesto            3  14.5  20.0 -0.32
 21. Vidmar Matevž                    1550  Šmihel Novo mesto         3  13.5  18.5 -0.68
 22. Urbančič Rok                     1671  Mirna                   2.5  16.5  25.0 -1.49
 23. Vene Luka                        1500  Center Novo mesto       2.5  15.5  22.5 -0.59
 24. Struna Rok                       1500  Žužemberk                 2  14.5  19.0 -1.38
 25. Pograjc Gregor                   1500  Žužemberk                 1  14.0  19.5 -2.52
 26. Može Rok                         1500  Žužemberk               ODSTOPIL         0.00

Sodnik: Robert Rudman

WinSvicar verzija 2.01.04 beta, 
Lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 7 kol švicar, 
Igralni čas: 15 minut, 

Datoteka: DKL14T2B

Dolenjska kadetska liga 2013/14
2. turnir B (šahisti/-ke rojeni/-e 2002 in mlajši/-e)
OŠ Žužemberk, 23. november 2013

Končni vrstni red (kompletni rezultati)

                             Tit ELO  LRat  Osnovna šola           Točke Mbuch Buch  W-We
  1. Janko Marko             III      1838  Dolenjske Toplice         7  21.0  30.0  2.55
         (2002)         1W17 1B9  1W2  1B12 1W4  1B5  1W6 
  2. Hribljan Mark           III      1800  Stara cerkev Kočevje      6  19.5  29.0  1.73
         (2002)         1B16 1W22 0B1  1W15 1B3  1B4  1W8 
  3. Travnik Toni                     1708  Žužemberk                 5  19.0  28.0  1.36
         (2002)         1W19 1B8  0W4  1B17 0W2  1B11 1W12
  4. Širaj Anej                  1447 1919  Begunje pri Cerknici    4.5  24.0  34.0 -0.65
         (2003)         1B15 1W6  1B3  1W5  0B1  0W2  =W7 
  5. Kobe Jure                        1749  Brusnice                4.5  19.0  28.5  0.54
         (2003)         1W21 =B12 1W7  0B4  1W13 0W1  1B14
  6. Kos David                        1694  Center Novo mesto       4.5  19.0  28.0  0.74
         (2002)         1W10 0B4  1W23 =B13 1W14 1B7  0B1 
  7. Kobe Matic                       1726  Brusnice                  4  20.0  28.0  0.23
         (2002)         1B13 =W14 0B5  1B8  1W12 0W6  =B4 
  8. Zirkelbach Bor                   1669  Šmihel Novo mesto         4  18.5  25.0  0.33
         (2002)         1B25 0W3  1B20 0W7  1B17 1B9  0B2 
  9. Hysz Vojko               IV      1703  dr. P. Lunačka Šentrupert 4  15.5  25.0 -0.37
         (2003)         1B20 0W1  0B16 1W18 1B15 0W8  1B19
 10. Bobnič Nina                      1504  Blanca                    4  15.0  20.0  0.78
         (2003)         0B6  0W13 0W11 +*26 1B25 1W16 1B15
 11. Ajdišek Klemen                   1668  Mokronog                  4  14.5  21.0 -0.41
         (2003)         0B22 0W20 1B10 1W24 1B16 0W3  1B18
 12. Kastrevec Andrej                 1672  Šmihel Novo mesto       3.5  19.5  29.0  0.19
         (2003)         1B18 =W5  1B14 0W1  0B7  1W22 0B3 
 13. Kapš Matic                       1543  Dolenjske Toplice       3.5  17.5  24.0  0.86
         (2002)         0W7  1B10 1B22 =W6  0B5  0W15 1W23
 14. Rudman Rok                       1645  Grm Novo mesto          3.5  17.0  23.0 -0.09
         (2002)         1W24 =B7  0W12 1W16 0B6  1B23 0W5 
 15. Brcar Domen                      1616  dr. P. Lunačka Šentrupert 3  18.5  26.5 -0.28
         (2003)         0W4  1B23 1W21 0B2  0W9  1B13 0W10
 16. Klančičar Pika Polonca           1595  Dolenjske Toplice         3  18.0  24.5 -0.25
         (2002)         0W2  1B19 1W9  0B14 0W11 0B10 1W25
 17. Povh Neža                        1600  Bršljin Novo mesto        3  17.5  26.0 -0.22
         (2003)         0B1  1W18 1B24 0W3  0W8  0B19 1B22
 18. Hribar Anže                      1500  dr. P. Lunačka Šentrupert 3  16.5  22.5 -0.03
         (2003)         0W12 0B17 1W19 0B9  +*26 1B21 0W11
 19. Udovič Andraž                    1536  Brusnice                  3  14.5  20.0 -0.03
         (2002)         0B3  0W16 0B18 1W25 1B24 1W17 0W9 
 20. Knoll Nina                       1514  Grm Novo mesto            3  14.5  20.0 -0.32
         (2003)         0W9  1B11 0W8  0B21 0W23 +*26 1B24
 21. Vidmar Matevž                    1550  Šmihel Novo mesto         3  13.5  18.5 -0.68
         (2003)         0B5  1W25 0B15 1W20 0B22 0W18 +*26
 22. Urbančič Rok                     1671  Mirna                   2.5  16.5  25.0 -1.49
         (2002)         1W11 0B2  0W13 =B23 1W21 0B12 0W17
 23. Vene Luka                        1500  Center Novo mesto       2.5  15.5  22.5 -0.59
         (2002)         +*26 0W15 0B6  =W22 1B20 0W14 0B13
 24. Struna Rok                       1500  Žužemberk                 2  14.5  19.0 -1.38
         (2003)         0B14 +*26 0W17 0B11 0W19 1B25 0W20
 25. Pograjc Gregor                   1500  Žužemberk                 1  14.0  19.5 -2.52
         (2003)         0W8  0B21 +*26 0B19 0W10 0W24 0B16
 26. Može Rok                         1500  Žužemberk               ODSTOPIL         0.00
         (2003)         -*23

Sodnik: Robert Rudman

WinSvicar verzija 2.01.04 beta, 
Lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 7 kol švicar, 
Igralni čas: 15 minut, 

Datoteka: DKL14T2B

Dolenjska kadetska liga 2013/14
2.turnir C (šahisti/-ke rojeni/-e 1996 in mlajši/-e)
OŠ Žužemberk, 23. november 2013

Končni vrstni red

                        Tit ELO  LRat  Osnovna šola                Točke Mbuch Buch  W-We
  1. Dobrovoljc Vid      II 1822 2122  Bršljin Novo mesto             7  23.0  33.0  2.16
  2. Zirkelbach Maj      II 1822 2118  SEŠTG ŠC Novo mesto            6  22.0  32.0  1.08
  3. Pavlič Petra       WII 1695 2020  Gimnazija Brežice              5  22.0  32.5  0.48
  4. Brcar Matej         II 1711 2023  dr. P. Lunačka Šentrupert      5  21.0  31.0  0.33
  5. Ačimovič Vasja     III 1575 1973  Ob Rinži Kočevje               5  21.0  31.0  0.53
  6. Stevanič David     III 1641 1965  Zbora odpos. Kočevje           5  18.0  26.5 -0.12
  7. Gašparac Gregor    III 1693 1981  Zbora odpos. Kočevje           4  23.0  33.0 -0.11
  8. Bajo Tin           III 1656 1937  Zbora odpos. Kočevje           4  23.0  32.5  0.34
  9. Kikelj Gregor               1586  Drska Novo mesto               4  19.5  27.0  2.05
 10. Krošelj Lucija     WII 1580 1916  Gimnazija Celje Center         4  19.0  27.0 -0.38
 11. Povh Blaž                   1801  Bršljin Novo mesto             4  18.5  25.0  0.27
 12. Hribljan Nik       III      1807  Stara cerkev Kočevje           4  18.0  25.5 -0.45
 13. Travnik Štefan              1647  Žužemberk                      4  17.0  26.5  0.90
 14. Bajt Hana          WII 1416 1806  Stična                         4  16.5  22.0 -0.43
 15. Janežič Boštjan             1633  Mokronog                     3.5  15.5  21.0  0.33
 16. Kramar Julij                1640  Mokronog                       3  19.5  27.0  0.63
 17. Koprivc Anita               1648  Mokronog                       3  18.0  24.5  0.18
 18. Hysz Staš           IV      1645  dr. P. Lunačka Šentrupert      3  17.0  24.5 -0.02
 19. Kumelj Manca                1616  Dolenjske Toplice              3  16.5  22.0 -0.13
 20. Koncilija Martin    IV      1789  Grm Novo mesto                 3  16.0  22.5 -1.54
 21. Šercelj Sašo                1500  Žužemberk                      3  15.0  21.0 -0.40
 22. Rožič Jure                  1500  Dolenjske Toplice              3  15.0  20.5  0.18
 23. Kobler Andraž               1500  Grm Novo mesto                 3  15.0  19.5 -0.08
 24. Jakša Pija                  1507  Mirna Peč                      3  13.0  19.5 -0.27
 25. Cimermančič Jan             1506  Dolenjske Toplice            2.5  16.5  21.0  0.03
 26. Keremc Maja                 1500  Mirna Peč                      2  14.0  20.0 -0.37
 27. Trunkelj Natalija           1500  Žužemberk                      2  13.0  16.5 -1.26
 28. Opara Silva                 1500  Mirna Peč                      2  11.5  16.0 -1.48
 29. Kocjančič Anže              1500  Žužemberk                      1  11.5  16.5 -2.45 

Sodnik: Robert Rudman

WinSvicar verzija 2.01.04 beta, 
Lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 7 kol švicar, 
Igralni čas: 10 minut + 5 sekund/potezo, 

Datoteka: DKL14T2C

Dolenjska kadetska liga 2013/14
2.turnir C (šahisti/-ke rojeni/-e 1996 in mlajši/-e)
OŠ Žužemberk, 23. november 2013

Končni vrstni red (kompletni rezultati)

                        Tit ELO  LRat  Osnovna šola                Točke Mbuch Buch  W-We
  1. Dobrovoljc Vid      II 1822 2122  Bršljin Novo mesto             7  23.0  33.0  2.16
         (2000)         1B13 1W8  1B3  1W2  1B5  1W4  1B7 
  2. Zirkelbach Maj      II 1822 2118  SEŠTG ŠC Novo mesto            6  22.0  32.0  1.08
         (1998)         1W18 1B10 1W7  0B1  1W6  1B8  1W3 
  3. Pavlič Petra       WII 1695 2020  Gimnazija Brežice              5  22.0  32.5  0.48
         (1998)         1W15 1B14 0W1  1B9  1W7  1B10 0B2 
  4. Brcar Matej         II 1711 2023  dr. P. Lunačka Šentrupert      5  21.0  31.0  0.33
         (1999)         1B16 1W12 0B5  1W11 1B8  0B1  1W10
  5. Ačimovič Vasja     III 1575 1973  Ob Rinži Kočevje               5  21.0  31.0  0.53
         (2001)         1W9  1B20 1W4  0B7  0W1  1B11 1W13
  6. Stevanič David     III 1641 1965  Zbora odpos. Kočevje           5  18.0  26.5 -0.12
         (2002)         1B24 1W17 0B8  1W12 0B2  1W16 1B9 
  7. Gašparac Gregor    III 1693 1981  Zbora odpos. Kočevje           4  23.0  33.0 -0.11
         (1999)         1B19 1W11 0B2  1W5  0B3  1W17 0W1 
  8. Bajo Tin           III 1656 1937  Zbora odpos. Kočevje           4  23.0  32.5  0.34
         (2001)         1W25 0B1  1W6  1B14 0W4  0W2  1B20
  9. Kikelj Gregor               1586  Drska Novo mesto               4  19.5  27.0  2.05
         (1999)         0B5  1W22 1B25 0W3  1B20 1W12 0W6 
 10. Krošelj Lucija     WII 1580 1916  Gimnazija Celje Center         4  19.0  27.0 -0.38
         (1998)         1B26 0W2  1B19 1W17 1B16 0W3  0B4 
 11. Povh Blaž                   1801  Bršljin Novo mesto             4  18.5  25.0  0.27
         (2001)         1W28 0B7  1W15 0B4  1W18 0W5  1B17
 12. Hribljan Nik       III      1807  Stara cerkev Kočevje           4  18.0  25.5 -0.45
         (2000)         1W23 0B4  1W18 0B6  1W15 0B9  1W22
 13. Travnik Štefan              1647  Žužemberk                      4  17.0  26.5  0.90
         (2001)         0W1  1B21 0W16 1B23 1W14 1W25 0B5 
 14. Bajt Hana          WII 1416 1806  Stična                         4  16.5  22.0 -0.43
         (2000)         1B29 0W3  1B24 0W8  0B13 1B19 1W18
 15. Janežič Boštjan             1633  Mokronog                     3.5  15.5  21.0  0.33
         (2001)         0B3  1W29 0B11 1W26 0B12 1W21 =B16
 16. Kramar Julij                1640  Mokronog                       3  19.5  27.0  0.63
         (2000)         0W4  =B25 1B13 1W20 0W10 0B6  =W15
 17. Koprivc Anita               1648  Mokronog                       3  18.0  24.5  0.18
         (2001)         1W27 0B6  1W21 0B10 1W22 0B7  0W11
 18. Hysz Staš           IV      1645  dr. P. Lunačka Šentrupert      3  17.0  24.5 -0.02
         (2001)         0B2  1W26 0B12 1W27 0B11 1W23 0B14
 19. Kumelj Manca                1616  Dolenjske Toplice              3  16.5  22.0 -0.13
         (2001)         0W7  1B23 0W10 0B22 1B28 0W14 1B25
 20. Koncilija Martin    IV      1789  Grm Novo mesto                 3  16.0  22.5 -1.54
         (2000)         1B22 0W5  1B27 0B16 0W9  1B26 0W8 
 21. Šercelj Sašo                1500  Žužemberk                      3  15.0  21.0 -0.40
         (2000)         +*30 0W13 0B17 1W24 0B25 0B15 1W26
 22. Rožič Jure                  1500  Dolenjske Toplice              3  15.0  20.5  0.18
         (2000)         0W20 0B9  +*30 1W19 0B17 1W28 0B12
 23. Kobler Andraž               1500  Grm Novo mesto                 3  15.0  19.5 -0.08
         (2001)         0B12 0W19 1B29 0W13 1B24 0B18 +*30
 24. Jakša Pija                  1507  Mirna Peč                      3  13.0  19.5 -0.27
         (2001)         0W6  1B28 0W14 0B21 0W23 +*30 1W27
 25. Cimermančič Jan             1506  Dolenjske Toplice            2.5  16.5  21.0  0.03
         (2000)         0B8  =W16 0W9  1B29 1W21 0B13 0W19
 26. Keremc Maja                 1500  Mirna Peč                      2  14.0  20.0 -0.37
         (2001)         0W10 0B18 1W28 0B15 1B27 0W20 0B21
 27. Trunkelj Natalija           1500  Žužemberk                      2  13.0  16.5 -1.26
         (1999)         0B17 +*30 0W20 0B18 0W26 1W29 0B24
 28. Opara Silva                 1500  Mirna Peč                      2  11.5  16.0 -1.48
         (2001)         0B11 0W24 0B26 +*30 0W19 0B22 1W29
 29. Kocjančič Anže              1500  Žužemberk                      1  11.5  16.5 -2.45
         (2001)         0W14 0B15 0W23 0W25 +*30 0B27 0B28

Sodnik: Robert Rudman

WinSvicar verzija 2.01.04 beta, 
Lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 7 kol švicar, 
Igralni čas: 10 minut + 5 sekund/potezo,