7. Mednarodni kadetski turnir Brežice 2018

V soboto in nedeljo, 21. in 22. decembra 2019 se je v Brežicah odvijal 7. Mednarodni kadetski turnir. Tekmovanje je potekalo v treh kategorijah, po švicarskem sistemu, 6 kol. Šahovsko društvo Kočevje je imelo tri predstavnika, in sicer v kategoriji do 9 let je nastopila Taja Levstik, v kategoriji do 12 let je nastopila Lia Grišin, v najstarejši kategoriji do 16 let pa je nastopil Igor Jalovec

V najmlajši kategoriji je nastopilo 29 tekmovalcev. Taja Levstik je dosegla odlično 5. mesto z 3,5 točkami. V razvrstitvi deklet do 9 let pa je bila Taja tretja.

Taja Levstik – 3. mesto (Foto: ŠK Postojna)

Rezultati – do 9 let

V kategoriji do 12 let, kjer je nastopilo 25 tekmovalcev je 12. mesto osvojila Lia Grišin. V razvrstitvi deklet do 12 let pa je bila Lia prva.

Lia Grišin – 1. mesto (Foto: S. G.)

Rezultati – do 12 let

V najstarejši kategoriji do 16 let, kjer je nastopilo 24 tekmovalcev je Igor Jalovec osvojil 9. mesto.

Igor Jalovec (Foto: arhiv)