6. Mladinski turnir ŠŠ ŠD Kočevje 2013/14

6. Mladinski turnir ŠŠ ŠD Kočevje 2013/14

Datum: 14.02.2014 – 14.02.2014

Organizator: ŠD Kočevje

Sistem: svicar, 7 kol

Igralni čas: 2 x 15 min.

                       6. Mladinski turnir ŠŠ ŠD Kočevje
                               Kočevje, 14.2.2014

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat FED            Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Tomašič Tine          IV      1881 SLO ŠD Kočevje      7  18.0  27.0   0.0  0.75
              (2004)         1W11 1B3  1W2  1B10 1W4  1B8  1W7 
  2. Rajšel Alen           IV      1646 SLO ŠD Kočevje      6  20.0  30.0   0.0  1.60
              (2003)         1B8  1W6  0B1  1W7  1B3  1W5  1B4 
  3. Slabšak Jan           IV      1500 SLO ŠD Kočevje      5  19.0  28.0   0.0  2.37
              (2005)         1B5  0W1  1B12 1W9  0W2  1B7  1W10
  4. Šneler Enej           IV      1500 SLO ŠD Kočevje      4  19.0  28.0   0.0  1.36
              (2006)         1B12 0W9  1B6  1W8  0B1  1W11 0W2 
  5. Petković Ana Marija wIII      1504 SLO ŠD Kočevje      4  17.0  23.0   0.0  0.66
              (2004)         0W3  0B11 1W14 1B6  1W13 0B2  1W8 
  6. Kump Alej             IV      1500 SLO ŠD Kočevje      4  16.0  22.0   0.0  0.96
              (2005)         1W10 0B2  0W4  0W5  1B14 1W12 1B9 
  7. Hliš Gašper           IV      1500 SLO ŠD Kočevje      3  20.0  29.0   0.0  0.39
              (2004)         1B9  1W13 0B8  0B2  1W10 0W3  0B1 
  8. Car Miha              IV      1500 SLO ŠD Kočevje      3  20.0  27.0   0.0  0.37
              (2006)         0W2  1B14 1W7  0B4  1B9  0W1  0B5 
  9. Knavs Peter           IV      1691 SLO ŠD Kočevje      3  17.0  24.0   0.0 -2.23
              (2005)         0W7  1B4  1W11 0B3  0W8  1B13 0W6 
 10. Lavrič Tinkara      wIII      1500 SLO ŠD Kočevje      3  16.0  23.0   0.0 -0.06
              (2004)         0B6  1W12 1B13 0W1  0B7  1W14 0B3 
 11. Bajo Timotej          IV      1500 SLO ŠD Kočevje      3  15.0  22.0   0.0  0.20
              (2006)         0B1  1W5  0B9  0W13 1B12 0B4  1W14
 12. Aljaž Gašper          IV      1500 SLO ŠD Kočevje      2  16.0  21.0   0.0 -1.47
              (2006)         0W4  0B10 0W3  1B14 0W11 0B6  1W13
 13. Tomec Anže            IV      1518 SLO ŠD Kočevje      2  14.0  18.0   0.0 -1.44
              (2006)         1W14 0B7  0W10 1B11 0B5  0W9  0B12
 14. Skebe Lara          wIII      1500 SLO ŠD Kočevje      0  15.0  21.0   0.0 -3.46
              (2006)         0B13 0W8  0B5  0W12 0W6  0B10 0B11

Arbiter: Robert Kolarič
WinSvicar verzija 2.01.04 beta 
Lastnik: SD Kocevje
Kočevje, Slovenija, 14.2.2014, 7 kol svicar
Igralni cas: 2 x 15 min. 
Datoteka: G:\ko_06_ml_13-14_p

Rezultati_Skupaj_2013-14_6

Rezultati_po_Kategorijah_2013-14_6