3. Turnir DKL 2014/15

V soboto 24.01.2015 je bil v Kočevju v organizaciji ŠD Kočevje odigran 3. turnir Dolenjske kadetske lige za šolsko leto 2014/15. Tekmovanje je potekalo v treh starostnih kategorijah in sicer: turnir A do 10 let, turnir B do 12 let in turnir C do 18 let. V vseh starostnih skupinah je bilo odigranih 7 kol po Švicar sistemu z igralnim časom 2 x 15 minut na turnirjih A in B, ter 2 x 10 min. + 5 sek./pot. na turnirju C.

DSC_0492Unikatne kolajne za najboljše

Iz ŠD Kočevje se je tekmovanja udeležilo kar 25 mladih šahistk in šahistov. Najboljši rezultat je uspel mlademu Petru Knavsu, ki je osvojil 1. mesto na turnirju A do 10 let. 2. mesto je na turnirju C do 18 let osvojil David Stevanič, medtem ko so 3. mesta osvojili: Alej Kumpu pri fantih do 10 let, Ana Marija Petković pri dekletih do 12 let, Tine Tomašič pri fantih do 12 let in Gregor Gašparac pri fantih do 18 let.