Šolsko prvenstvo OŠ Zbora odposlancev Kočevje

Šolsko prvenstvo OŠ Zbora odposlancev Kočevje

V četrtek 23.10.2014 smo na OŠ Ob Zbora odposlancev Kočevje izvedli šolsko prvensvo v šahu za šolsko leto 2014/15. Zmagovalec je postal David Stevanič 6.5/7, drugi je bil Tin Bajo 6/7, tretji pa Tine Tomašič 5.5/7.

REZULTATI:

 

Datum: 23.10.2014 – 23.10.2014

Organizator: ŠD Kočevje

Sistem: svicar, 7 kol

Igralni čas: 2 x 15 minut

 

          Šolsko posamezno prvenstvo OŠ Zbora odposlancev Kočevje 2014/15
                              Kočevje, 23.10.2014

Koncno stanje

                       Tit  ELO LRat FED            Tocke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Stevanič David      I 1858 2079 SLO ŠD Kočevje    6.5  22.5  32.5   0.0  0.64
              (2002)         1W7  1B9  1W5  =B2  1W3  1B4  1W6 
  2. Bajo Tin          III 1617 1968 SLO ŠD Kočevje      6  21.5  30.0   0.0  0.64
              (2001)         1B18 1W8  =B3  =W1  1B6  1W5  1B11
  3. Tomašič Tine       IV 1352 1880 SLO ŠD Kočevje    5.5  21.0  30.0   0.0  0.59
              (2004)         1W15 1B13 =W2  1W6  0B1  1B10 1B5 
  4. Tepić Milan                1500                     5  17.5  25.5   0.0  1.89
              (2004)         1W12 0B10 1W15 1B7  1W19 0W1  1B8 
  5. Knavs Peter        IV      1696 SLO ŠD Kočevje      4  22.5  30.5   0.0  0.46
              (1905)         1B19 1W14 0B1  1W9  1B8  0B2  0W3 
  6. Kump Alej                  1537 SLO ŠD Kočevje      4  20.5  28.5   0.0  1.46
              (1905)         1W17 1B20 1W16 0B3  0W2  1B7  0B1 
  7. Car Miha                   1500                     4  20.0  29.5   0.0  0.94
              (2006)         0B1  1W11 1B14 0W4  1B9  0W6  1B13
  8. Puškar Rok                 1500                     4  19.0  27.5   0.0  1.14
              (2003)         1W10 0B2  1W12 1B13 0W5  1B16 0W4 
  9. Slabšak Jan                1500                     4  19.0  27.0   1.0  1.14
              (2005)         1B11 0W1  1W10 0B5  0W7  1B19 1W12
 10. Bajo Timotej       IV      1500 SLO ŠD Kočevje      4  19.0  27.0   0.0  0.89
              (1906)         0B8  1W4  0B9  1W15 1B12 0W3  1B14
 11. Aljaž Gašper               1500 SLO ŠD Kočevje      4  16.0  23.5   0.0  0.89
              (1906)         0W9  0B7  1W20 1B17 1W16 1B13 0W2 
 12. Buzuk Maja                 1500                     3  18.0  24.5   0.0 -0.50
              (2002)         0B4  1W19 0B8  1W14 0W10 1B17 0B9 
 13. Tepić David                1500                     3  17.0  23.5   0.0 -0.11
              (2006)         1B21 0W3  1B17 0W8  1B18 0W11 0W7 
 14. Strniša Nejc               1500                     3  17.0  23.0   0.0 -0.25
              (2005)         1W16 0B5  0W7  0B12 1B15 1W18 0W10
 15. Erjavec Jan                1500                     3  16.5  23.0   0.0 -0.61
              (2006)         0B3  1W21 0B4  0B10 0W14 +*22 1W19
 16. Bizjak Jan                 1500                     3  16.0  21.5   0.0 -0.95
              (2005)         0B14 1W18 0B6  1W20 0B11 0W8  +*22
 17. Plešnar Anže               1500                     3  14.5  19.5   0.0 -0.95
              (2007)         0B6  +*22 0W13 0W11 1B20 0W12 1B21
 18. Darviševič Marin           1500                   2.5  13.0  20.0   0.0 -1.11
              (2005)         0W2  0B16 =B21 +*22 0W13 0B14 1B20
 19. Oražem Alen                1500                     2  16.5  22.5   0.0 -1.75
              (2002)         0W5  0B12 +*22 1W21 0B4  0W9  0B15
 20. Šporčič Jan                1500                     2  14.0  19.0   0.0 -1.95
              (2007)         +*22 0W6  0B11 0B16 0W17 1B21 0W18
 21. Božič Tim                  1500                   1.5  11.5  16.0   0.0 -2.50
              (2006)         0W13 0B15 =W18 0B19 +*22 0W20 0W17


Rezultati po kategorijah:

Fantje do 9 let:

1. mesto: Car Miha
2. mesto: Bajo Timotej
3. mesto: Aljaž Gašper

Fantje do 12 let:

1. mesto: Stevanič David
2. mesto: Tomašič Tine
3. mesto: Tepić Milan

Fantje do 15 let:

1. mesto: Bajo Tin
2. mesto: Oražem Alen

Dekleta do 15 let:

1. mesto: Buzuk Maja


Arbiter: Stanko Podkoritnik
WinSvicar verzija 2.00.03 beta
Lastnik: SD Kocevje
Kočevje, SLO, 23.10.2014, 7 kol svicar
Igralni cas: 2 x 15  minut  
Datoteka: C:\turnir\ko_os_zo_14_p