Novoletni turnir za leto 2014

Novoletni turnir za leto 2014

Datum: 27.12.2013 – 27.12.2013

Organizator: SD Kocevje

Sistem: berger, 17 kol

Igralni čas: 2 x 5 min.

 

                            Novoletni turnir Kočevje
                              Kočevje, 27.12.2013

Končno stanje
                         Tit  ELO LRat FED            Točke   RPZ Soneb Zmage W-We
  1. Mestek Igor          MK 2158 2172 SLO ŠD Kočevje     15   6.0118.00   0.0  0.60
              (1971)         1W18 1W3  1B8  0W5  1B2  1W4  0B6  1W9  1B11 1W13 1B14 1W7  1B12
                             1W10 1B16 1W17 1B15
  2. Bajo Igor            MK 1799 2013 SLO ŠD Kočevje   12.5   5.0 96.25   0.0  0.36
              (1969)         1W10 0B16 =W17 1B15 0W1  0B3  1W8  0B5  1W18 1W4  1B6  1W9  1B11
                             1W13 1B14 1W7  1B12
  3. Marinč Damir         MK 2060 1889 SLO ŠD Kočevje   11.5   5.5 91.50   0.0  1.78
              (1971)         0W15 0B1  1W18 1W8  1B5  1W2  0B4  1W6  =B9  1W11 1B13 =W14 1B7 
                             0W12 1B10 1W16 =B17
  4. Janša Andrej          I 2006 1973 SLO ŠD Kočevje     11   3.5 79.75   0.0 -0.38
              (1978)         =W12 1B10 1W16 1B17 1W15 0B1  1W3  1B8  0W5  0B2  1W18 0W6  =B9 
                             1W11 1B13 0W14 1B7 
  5. Ofak Marko           MK 2040 1993 SLO ŠD Kočevje     10   5.0 85.50   0.0 -1.76
              (1959)         0W16 1B17 1W15 1B1  0W3  =B8  1W18 1W2  1B4  1W6  =B9  =W11 0B13
                             =W14 0B7  0W12 1B10
  6. Ivetič Sašo           I 1988 1883 SLO ŠD Kočevje     10   3.5 79.75   0.0  0.39
              (1971)         1W7  1B12 =W10 1B16 0W17 1B15 1W1  0B3  0W8  0B5  0W2  1B4  1W18
                             =W9  1B11 1W13 0B14
  7. Ačimovič Dejan        I 1890 1881 SLO ŠD Kočevje    9.5   2.5 63.00   0.0 -0.06
              (1968)         0B6  =W9  =B11 =W13 1B14 1B18 1W12 0B10 1W16 1B17 1W15 0B1  0W3 
                             1B8  1W5  0B2  0W4 
  8. Podkoritnik Stanko   MK 2048 1958 SLO ŠD Kočevje    9.5   2.5 62.50   0.0 -1.63
              (1952)         1W17 1B15 0W1  0B3  1W18 =W5  0B2  0W4  1B6  1W9  0B11 1W13 1B14
                             0W7  1B12 0W10 1B16
  9. Čuk Mirko             I 1964 1900 SLO ŠD Kočevje      9   2.5 63.75   0.0 -0.97
              (1955)         =W14 =B7  =W12 1B10 =W16 1B17 1W15 0B1  =W3  0B8  =W5  0B2  =W4 
                             =B6  1W18 =W11 =B13
 10. Ačimovič Vasja      III 1575 1697 SLO ŠD Kočevje    8.5   2.5 57.00   0.0  2.70
              (2001)         0B2  0W4  =B6  0W9  0B11 1W13 1B14 1W7  1B12 1B18 0W16 1B17 1W15
                             0B1  0W3  1B8  0W5 
 11. Miklič Franc          I      1925 SLO ŠD Kočevje      8   2.5 54.00   0.0 -2.48
              (1958)         0W13 =B14 =W7  1B12 1W10 1B16 1W17 0B15 0W1  0B3  1W8  =B5  0W2 
                             0B4  0W6  =B9  1W18
 12. Volf Zdravko         II      1803 SLO ŠD Kočevje    7.5   3.0 54.75   0.0 -0.41
              (1950)         =B4  0W6  =B9  0W11 1B13 =W14 0B7  1B18 0W10 1B16 0W17 1B15 0W1 
                             1B3  0W8  1B5  0W2 
 13. Grabovac Rajko       II 1907 1532 SLO ŠD Kočevje      7   2.0 44.75   0.0  3.89
              (1970)         1B11 1B18 1W14 =B7  0W12 0B10 1W16 1B17 0W15 0B1  0W3  0B8  1W5 
                             0B2  0W4  0B6  =W9 
 14. Kovač Alojz           I 1878 1890 SLO ŠD Kočevje    6.5   3.5 50.50   0.0 -3.26
              (1958)         =B9  =W11 0B13 1B18 0W7  =B12 0W10 1B16 0W17 0B15 0W1  =B3  0W8 
                             =B5  0W2  1B4  1W6 
 15. Stevanič David      III 1648 1566 SLO ŠD Kočevje    6.5   1.0 41.25   0.0  2.95
              (2002)         1B3  0W8  0B5  0W2  0B4  0W6  0B9  1W11 1B13 1W14 0B7  0W12 0B10
                             =W16 1B17 1B18 0W1 
 16. Volf Franc           IV      1660 SLO ŠD Kočevje    5.5   2.5 42.00   0.0  0.38
              (1948)         1B5  1W2  0B4  0W6  =B9  0W11 0B13 0W14 0B7  0W12 1B10 1B18 =W17
                             =B15 0W1  0B3  0W8 
 17. Bajo Tin            III 1656 1536 SLO ŠD Kočevje    4.5   2.0 38.75   0.0  1.32
              (2001)         0B8  0W5  =B2  0W4  1B6  0W9  0B11 0W13 1B14 0W7  1B12 0W10 =B16
                             0B18 0W15 0B1  =W3 
 18. Ačimovič Sergej     III 1506 1621 SLO ŠD Kočevje      1   0.0  4.50   0.0 -3.42
              (2003)         0B1  0W13 0B3  0W14 0B8  0W7  0B5  0W12 0B2  0W10 0B4  0W16 0B6 
                             1W17 0B9  0W15 0B11

Arbiter: Robert Kolarič