Kadetski dolenjski FIDE turnir 2014

Kadetski dolenjski FIDE turnir 2014

 

Tri regijska središča Kočevje, Novo mesto in Krško organizirajo Kadetski dolenjski FIDE turnir 2014. Prva tri kola bodo odigrana v Novem mestu v soboto 05. aprila 2014, druga tri v ponedeljek  21. aprila 2014 v Kočevju in zadnja tri v nedeljo 11. maja v Krškem .

Barve šahovskega društva Kočevje brani kar 11 kočevskih mladink in mladincev.

 

Rezultati kočevskih igralhk in igralcev:

 

Ime in priimekKlubKoloTočkeMesto
1.2.3.4.5.6.7.8.9.
Timotej BajoŠD Kočevje000011001338.
Anže TomecŠD Kočevje001*000000142.
Alej KumpŠD Kočevje00.510001002.541.
Peter KnavsŠD Kočevje000101110430.
Ana Marija PetkovićŠD Kočevje010110100428.
Gašper HlišŠD Kočevje0100000*0*0*1Odstopil
Tine TomašičŠD Kočevje0.5100,510011520.
Sergej AčimovičŠD Kočevje1101010.500.5513.
David StevaničŠD Kočevje111011110.57.52.
Tin BajoŠD Kočevje0.51110.500.510.567.
Vasja AčimovičŠD Kočevje11010.511016.54.


Kompletni rezultati:

 

Dolenjski kadetski FIDE turnir 2014
Novo mesto, 5.4.-11.5.2014

  Št.     Ime                 Kat ELO  LRat Klub                        T    MBuch  Buch Mesto
  1. Dobrovoljc,Vid           I   1833 1828 ŠD KRKA Novo mesto         7.5  42.5  54.5     1
  2. Stevanič,David           III 1637 1690 ŠD Kočevje                 7.5  40.5  51.0     2
  3. Šubelj,Jan               II  1611 1736 ŠK Komenda                 7.0  40.5  51.5     3
  4. Ačimovič,Vasja           III 1555 1646 ŠD Kočevje                 6.5  36.5  47.0     4
  5. Zirkelbach,Maj           II  1886 1883 ŠD KRKA Novo mesto         6.0  43.0  54.0     5
  6. Hercog,Nuša              WII 1617 1719 Celjski ŠK                 6.0  42.0  53.5     6
  7. Bajo,Tin                 III 1642 1714 ŠD Kočevje                 6.0  37.5  49.0     7
  8. Bajc,Aleksander          III 1594 1692 ŠK Triglav Krško           6.0  36.0  46.5     8
  9. Kržan,Peter              III 1529 1619 ŠK Triglav Krško           6.0  35.0  46.5     9
 10. Brilej,Jaka              II  1591 1709 Celjski ŠK                 6.0  32.5  42.0    10
 11. Vasiljevič,Jan           II  1492 1585 ŠD Posočje                 5.5  36.0  46.0    11
 12. Širaj,Anej               IV  1427 1592 ŠD Vrhnika                 5.5  35.0  44.5    12
 13. Ačimovič,Sergej          III 1523 1610 ŠD Kočevje                 5.0  37.0  47.5    13
 14. Faganel,Kaja             III 1417 1572 ŠD Domžale                 5.0  36.5  46.5   14-15
 15. Jereb,Lana                        1506 ŠK Postojna                5.0  36.5  46.5   14-15
 16. Povh,Blaž                    1305 1500 ŠD KRKA Novo mesto         5.0  36.5  45.5    16
 17. Koncilija,Martin         IV       1500 ŠD KRKA Novo mesto         5.0  33.0  41.0    17
 18. Kobe,Jure                III      1509 ŠD KRKA Novo mesto         5.0  32.5  40.5    18
 19. Hvala,Arja Ela                    1538 ŠK Postojna                5.0  32.0  38.5    19
 20. Tomašič,Tine             IV       1525 ŠD Kočevje                 5.0  31.5  40.0    20
 21. Kobe,Matic               IV       1500 ŠD KRKA Novo mesto         5.0  30.5  39.5    21
 22. Rončevič,Lovro                    1500 K2M Dolenjske Toplice ŠS   5.0  30.5  37.0    22
 23. Janko,Marko              III      1518 K2M Dolenjske Toplice ŠS   4.5  29.0  38.5    23
 24. Knoll,Nina                        1500 ŠD KRKA Novo mesto         4.5  28.5  36.0    24
 25. Širaj,Vita               WII      1639 ŠD Vrhnika                 4.5  27.0  34.5    25
 26. Kaluža,Dominik                    1564 ŠK Postojna                4.0  31.0  41.0    26
 27. Žagar,Kristina           IV       1550 ŠD KRKA Novo mesto         4.0  31.0  38.0    27
 28. Petkovič,Ana Marija               1500 ŠD Kočevje                 4.0  30.5  39.5    28
 29. Širaj,Svit                        1525 ŠD Vrhnika                 4.0  30.0  38.0    29
 30. Knavs,Peter              IV       1500 ŠD Kočevje                 4.0  27.5  34.5    30
 31. Zlatanovič,Marcus                 1500 ŠD Posočje                 4.0  26.5  33.0    31
 32. Kraševec,Jan             III      1550 ŠK Triglav Krško           4.0  26.0  34.5    32
 33. Hvala,Inja Ajda                   1519 ŠK Postojna                3.5  31.0  39.5    33
 34. Rudman,Rok                        1500 ŠD KRKA Novo mesto         3.5  31.0  39.0    34
 35. Povh,Neža                         1500 ŠD KRKA Novo mesto         3.5  29.0  37.5    35
 36. Kastelic,Amadej          IV       1500 ŠD Radenska - Pomgrad      3.0  30.5  40.0    36
 37. Čopi,Gašper                       1500 ŠD Posočje                 3.0  30.0  38.5    37
 38. Bajo,Timotej             IV       1500 ŠD Kočevje                 3.0  28.0  34.5    38
 39. Potočar,Nika                      1525 K2M Dolenjske Toplice ŠS   3.0  25.0  33.0    39
 40. Županič Lekšan,Uroš               1550 ŠK Postojna                2.5  25.0  33.5    40
 41. Kump,Alej                         1500 ŠD Kočevje                 2.5  24.5  32.0    41
 42. Tomec,Anže                        1500 ŠD Kočevje                 1.0  26.0  33.5    42
 43. Bajt,Hana                WII 1396 1564 ŠD KRKA Novo mesto       ODSTOPIL
 44. Kopina Božič,Anej        IV       1516 ŠK Triglav Krško         ODSTOPIL
 45. Fink,Maj                          1500 ŠD KRKA Novo mesto       ODSTOPIL
 46. Hliš,Gašper                       1500 ŠD Kočevje               ODSTOPIL
 47. Špilar,Matevž                     1500 ŠD KRKA Novo mesto       ODSTOPIL
 48. Šubelj,Nik                        1500 ŠK Komenda               ODSTOPIL

Arbiter: Robert Rudman, IA
WinSvicar verzija 2.01.07 
Lastnik: SD KRKA Novo mesto

 

Spletna stran turnirja: