1. članska liga - zahod 2017

1. članska liga - zahod 2017

 

Med 29. septembrom in 29. oktobrom 2017 je v Komendi potekala 1. članska liga zahod 2017.  Tekmovanje je potekalo po Bergerjevem sistemu, 9 kol. Zmago in uvrstitev v Državno ligo 2018 so si priigrali iz ŠK Nova Gorica. Nastopila je tudi naša ekipa, ki je v pomlajeni zasedbi osvojila 8. mesto.

1. kolo, 29. september 2017

DeskaŠD Kočevje Inotherm1 : 5DeskaŠK Trebnje BMP
1.David Stevanič0 : 11.Mitja Piškur
2.Igor Mestek0 : 12.Aleš Brcar
3.Špela Kolarič0 : 13.Tomaž Marinšek
4.Gregor Gašparac0,5 : 0,54.Primož Potočnik
5.Tin Bajo0,5 : 0,55.Andraj Brcar
6.Vasja Ačimovič0 : 16.Jan Opara

2. kolo, 30. september 2017

DeskaŠD Domžale3 : 3DeskaŠD Kočevje Inotherm
1.Burak Firat1 : 01.David Stevanič
2.Jure Plaskan1 : 02.Igor Mestek
3.Ivan Bratko0 : 13.Špela Kolarič
4.Špela Orehek0 : 14.Tin Bajo
5.Jože Skok1 : 05.Vasja Ačimovič
6.Bogdan Osolin0 : 16.Sergej Ačimovič

20170930_1602003. kolo, 1. oktober 2017

DeskaŠD Kočevje Inotherm4 : 2DeskaŠD Piran
1.David Stevanič0,5 : 0,51.Goran Belamarič
2.Igor Mestek0,5 : 0,52.Miha Vidic
3.Špela Kolarič0,5 : 0,53.Timothy Šuc
4.Gregor Gašparac0,5 : 0,54.Andrej Žnidarčič
5.Tin Bajo1 : 05.Valter Pregarac
6.Sergej Ačimovič1 : 06.Bojan Veber

4. kolo, 13. oktober 2017

DeskaŠK Nova Gorica5 : 1DeskaŠD Kočevje Inotherm
1.Marko Srebrnič1 : 01.David Stevanič
2.Miran Rusjan1 : 02.Igor Mestek
3.Jurij Zamar Kodelja1 : 03.Špela Kolarič
4.Ana Srebrnič1 : 04.Tin Bajo
5.Matic Škrinjar0 : 15.Vasja Ačimovič
6.Kristjan Budihna1 : 06.Sergej Ačimovič

5. kolo, 14. oktober 2017

DeskaŠD Kočevje Inotherm1,5 : 4,5DeskaŠK Ig
1.David Stevanič0 : 11.Tim Janželj
2.Igor Mestek0 : 12.Igor Jelen
3.Špela Kolarič0 : 13.Domen Hiti
4.Vasja Ačimovič0 : 14.Lara Janželj
5.Damir Marinč1 : 05.Jan Župec
6.Sergej Ačimovič0,5 : 0,56.Miha Jelen

6. kolo, 15. oktober 2017

DeskaŠD Stari Mayr Kranj2 : 4DeskaŠD Kočevje Inotherm
1.Peter Djurič0 : 11.David Stevanič
2.Marko Podvršnik0 : 12.Igor Mestek
3.Matej Keršič0,5 : 0,53.Špela Kolarič
4.Zala Urh0 : 14.Gregor Gašparac
5.Milorad Bulatovič1 : 05.Tin Bajo
6.Robert Urh0 : 16.Damir Marinč

7. kolo, 27. oktober 2017

DeskaŠD Kočevje Inotherm2,5 : 3,5DeskaŠK Rimex Ilirska Bistrica
1.David Stevanič0,5 : 0,51.Danijel Beletič
2.Špela Kolarič0,5 : 0,52.Ljubiša Nedimivoč
3.Gregor Gašparac0 : 13.Simon Šajn
4.Tin Bajo0,5 : 0,54.Gregor Raspor
5.Andrej Janša0 : 15.Aleksander Uršič
6.Sergej Ačimovič1 : 06.Miran Rolih

8. kolo, 28. oktober 2017

DeskaŠD Posočje2,5 : 3,5DeskaŠD Kočevje Inotherm
1.Bogdan Podlesnik0 : 11.David Stevanič
2.Ozren Biti1 : 02.Igor Mestek
3.Mateja Uršič1 : 03.Špela Kolarič
4.Erik Hozjan0 : 1*4.Gregor Gašparac
5.Jakob Uršič0,5 : 0,55.Tin Bajo
6.Matej Leban0 : 16.Igor Bajo

9. kolo, 29. oktober 2017

DeskaŠD Kočevje Inotherm2 : 4DeskaŠD Gorenjka Lesce
1.David Stevanič0 : 11.Blaž Bratovič
2.Špela Kolarič0 : 12.Vojko Mencinger
3.Gregor Gašparac0,5 : 0,53.Srečko Truta
4.Tin Bajo0 : 14.Primož Petek
5.Vasja Ačimovič1 : 05.Francka Petek
6.Sašo Ivetič0,5 : 0,56.Nejc Petrovič

SPLETNA STRAN PRVENSTVA

Foto: F. P.