1. Članska liga ZAHOD 2019

1. Članska liga ZAHOD 2019


Med 20. septembrom in 20. oktobrom 2019 je v Ljubljani potekala 1. članska liga zahod 2019.  Tekmovanje je potekalo po Bergerjevem sistemu, 9 kol. V ligi je nastopila tudi naša ekipa.

Končno stanje:

MestoEkipaMT (Meč točke)Točke
1.ŠD Domžale Tajfun1531,5
2.ŠD Posočje1231,5
3.ŠK Nova Gorica1128
4.ŠK Trebnje BMP1027,5
5.ŠD Vrhnika925,5
6.ŠD Kočevje722,5
7.ŠD Gorenjka Lesce618,5
8.ŠK Komenda215,5
9.ŠK Stari Mayr Kranj015,5

1. kolo, 20. september 2019:

DeskaŠK Trebnje BMP4 : 2DeskaŠD Kočevje
1.FM Matej Guid0,5 : 0,51.FM David Stevanič
2.FM Miha Furlan1 : 02.Vasja Ačimovič
3.Aleš Brcar0,5 : 0,53.Gregor Gašparac
4.Tomaž Marinšek1 : 04.wFM Špela Kolarič
5.Blaž Ivanuša1 : 05.Sergej Ačimovič
6.Jan Opara0 : 16.Tin Bajo

ŠK Trebnje BMP – ŠD Kočevje

2. kolo, 21. september 2019:

DeskaŠD Kočevje2 : 4DeskaŠD Domžale
1.FM David Stevanič0 : 11.GM Burak Firat
2.Vasja Ačimovič0,5 : 0,52.IM Mladen Milenković
3.Gregor Gašparac1 : 03.Jure Plaskan
4.wFM Špela Kolarič0 : 14.Ivan Bratko
5.Sergej Ačimovič0 : 15.Marjan Šemrl
6.Tin Bajo0,5 : 0,56.Lan Timotej Turek

3. kolo, 22. september 2019

DeskaŠK Komenda2,5 : 3,5DeskaŠD Kočevje
1.Blaž Debevec0 : 11.FM David Stevanič
2.Jan Gantar0,5 : 0,52.Vasja Ačimovič
3.Andrej Kobold0,5 : 0,53.Gregor Gašparac
4.Igor Juhant0,5 : 0,54.wFM Špela Kolarič
5.Katarina Mazzini1 : 05.Sergej Ačimovič
6.Klara Vidmar0 : 16.Tin Bajo

4. kolo, 27. september 2019

DeskaŠD Kočevje2 : 4DeskaŠD Posočje
1.FM David Stevanič0 : 11.GM Jure Škoberne
2.Vasja Ačimovič0 : 12.FM Jernej Špalir
3.wFM Špela Kolarič1 : 03.IM Bogdan Podlesnik
4.Mark Vesel0,5 : 0,54.FM Danijel Beletič
5.Tin Bajo0,5 : 0,55.Mateja Uršič
6.Maja Vučko1 : 06.Erik Hozjan

5. kolo, 28. september 2019

DeskaŠK Stari Mayr Kranj2,5 : 3,5DeskaŠD Kočevje
1.Peter Đurić0 : 11.FM David Stevanič
2.Matej Keršič0,5 : 0,52.Gregor Gašparac
3.Brane Deželak0 : 13.wFM Špela Kolarič
4.Milorad Bulatović1 : 0 4.Bojan Čihačev
5.Jurij Rici0 : 15.Tin Bajo
6.Tomaž Engelman1 : 06.Maja Vučko

6. kolo, 29. september 2019

DeskaŠD Kočevje0 : 0DeskaProst

7. kolo, 18. oktober 2019

DeskaŠD Kočevje1,5 : 4,5DeskaŠD Gorenjka Lesce
1.FM David Stevanič0,5 : 0,51.FM Blaž Bratovič
2.Vasja Ačimovič0 : 12.IM Vojko Mencinger
3.Gregor Gašparac0 : 13.Primož Petek
4.Igor Mestek0,5 : 0,54.Damijan Pavlin
5.Sergej Ačimovič0 : 15.Miha Mali
6.Tin Bajo0,5 : 0,56.Miha Lanjšček

8. kolo, 19. oktober 2019

DeskaŠK Nova Gorica 3,5 : 2,5DeskaŠD Kočevje
1.FM Marko Srebrnič0,5 : 0,51.Igor Mestek
2.Jurij Zamar Kodelja0 : 12.Mark Vesel
3.Vojko Srebrnič0 : 13.Sašo Ivetič
4.Matic Škrinjar1 : 0 4.Andrej Janša
5.Kristjan Budihna1 : 0 5.Dejan Ačimovič
6.Saša Kobal1 : 06.Maja Vučko

9. kolo, 20. oktober 2019

DeskaŠD Kočevje4,5 : 1,5DeskaŠD Vrhnika
1.FM David Stevanič1 : 01.FM Žan Kavčič
2.Vasja Ačimovič1 : 02.IM Niko Praznik
3.Igor Mestek0,5 : 0,53.IM Leon Gostiša
4.Sergej Ačimovič0,5 : 0,54.FM Anton Praznik
5.Mark Vesel0,5 : 0,55.Peter Kariž
6.Tin Bajo1 : 06.Anej Širaj

 

SPLETNA STRAN TEKMOVANJA

Foto: D. A.